Обирай свою знижку до Нового Року в ЖК Рів'єра!
https://zhk-riviera.com.ua/offer-post/obiraj-svoyu-znizhku-do-novogo-roku-v-zhk-riv-yera/
Поділитись

Обирай свою знижку до Нового Року в ЖК Рів'єра!

Даруємо знижки кожному!

Обирай свою знижку до Нового Року в ЖК Рів’єра! Завітай до відділу продажу за адресою Київ, метро Славутич, вул. Малоземельна, 75 або телефонуй 044 338 17 17, 068 958 07 07, 063 958 07 07, 066 958 07 07 та обирай свою знижку 3% , 4% та 5% на квартиру!

 

Ми втілюємо формулу європейського житла:

Комплекс розташований біля затоки Дніпра.

Зелена зона прибудинкової території ЖК «Рів’єра» має власну набережну для відпочинку та прогулянок у водойми зі спортивним і дитячим майданчиком. Житловий комплекс «Рів’єра» складається з двох черг будівництва, де більшість квартир орієнтоване на мальовничі краєвиди Дніпра. Різні рішення планувань – від затишних однокімнатних до просторих трикімнатних квартир надають покупцеві широкий вибір.

Наземна парковка для автомобілів розташована поруч з будинком для комфорту мешканців. На нижніх поверхах комплексу знаходяться об’єкти соціальної інфраструктури та дитячий садок.
Створити будинок, який відповідає сучасним вимогам надійності та безпеки, зробити його красивим і зручним – це те завдання, яке поставила перед собою компанія «СТАТУС ГРУП». Архітектура ЖК “Рів’єра” витримана в сучасних європейських тенденцій. Набережна органічно вписується в ландшафт паркової зони і вдало підкреслює архітектуру комплексу.

Відчуйте атмосферу комплекса не виходячи з оселі. Дивитись  віртуальний тур

×