Про комплекс
https://zhk-riviera.com.ua/o-komplekse/
Поділитись

Про комплекс

Житловий комплекс Рів'єра

Тут мрії про ідеальну оселю стануть реальністю

Осередок заміського життя в 7 хвилинах від центру міста

Ми втілюємо формулу європейського житла:

Комплекс розташований біля затоки Дніпра.

Зелена зона прибудинкової території ЖК «Рів’єра» має власну набережну для відпочинку та прогулянок у водойми зі спортивним і дитячим майданчиком. Житловий комплекс «Рів’єра» складається з двох черг будівництва, де більшість квартир орієнтоване на мальовничі краєвиди Дніпра. Різні рішення планувань – від затишних однокімнатних до просторих трикімнатних квартир надають покупцеві широкий вибір.

Наземна парковка для автомобілів розташована поруч з будинком для комфорту мешканців. На нижніх поверхах комплексу знаходяться об’єкти соціальної інфраструктури та дитячий садок.
Створити будинок, який відповідає сучасним вимогам надійності та безпеки, зробити його красивим і зручним – це те завдання, яке поставила перед собою компанія «СТАТУС ГРУП». Архітектура ЖК “Рів’єра” витримана в сучасних європейських тенденцій. Набережна органічно вписується в ландшафт паркової зони і вдало підкреслює архітектуру комплексу.

Відчуйте атмосферу комплекса не виходячи з оселі.

Прогулятися комплексом:

0
1 .
черг будівництва
0
2 .
метрів метро Славутич
0
3 .
хвилин до центру
0
4 .
хвилини щоб назавжди закохатись в ЖК Рів'єра

Історія компанії

«Status Group» – одна з лідируючих девелоперських компаній ринку нерухомості Києва, що працює з 2005 року. За цей час нами були побудовані багатоквартирні житлові комплекси преміум і комфорт-класу з повноцінною власної інфраструктурою: торговими центрами, бізнес-центрами, дитячими садами, школами, зонами для відпочинку.

Площа зведених квадратних метрів – більше 70 000, на даний момент будується – понад 140 000 метрів квадратних житла. Жоден з наших житлових комплексів не схожий на інший. Кожен з них – яскрава індивідуальність, втілена в  еальність командою професіоналів. 

Це – символи сучасного Києва! 

Сьогодні «Status Group» впевнено зберігає позицію лідера на столичному ринку нерухомості. Наші нові проекти – це успішна реалізація величезного досвіду і грамотно спланований менеджмент. Кожен з проектів, ще більш ефектний, технологічний, неповторний … Вони представляють якісну нерухомість Києва у всьому її розмаїтті. 

Це – майбутнє нашого улюбленого міста. 

Майбутнє, яке ми створюємо для Вас і Ваших дітей. 

Основним еталоном роботи для нас є якісний девелопмент «повного циклу». Якість в будівництві – це збереження історичного вигляду міста; застосування передових технологій; створення якісної сучасної довкілля для людей; повагу до довіри покупців. Основним еталоном роботи для нас є якісний девелопмент «повного циклу». Якість в будівництві – це збереження історичного вигляду міста; застосування передових технологій; створення якісної сучасної середовища проживання для людей; повагу до довіри покупців.

Наша історія в роках

2019

Будуються об'єкти:

Багатофункціональний житловий комплекс «Podil Plaza Residence» за адресою:
м. Київ, вул. Глибочицька, 73-77

Багатофункціональний житловий комплекс «OLYMPIC PARK», г. Киев, Харьковское Шосе 210

Житловий комплекс «Рів’єра-3» за адресою:
м. Київ, вул. Центральна 19.

2018

ЗАВЕРШЕНО БУДІВНИЦТВО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ «Рів'єра»

за адресою: м .. Київ, вул. Малоземельная, 75, 75-а, 75-б, 75-г, 75-д.

І житлового комплексу «Рівера2» за адресою: м Київ, вул. Центральна 19, 21, 21-а.

2017

ЗАВЕРШЕНО БУДІВНИЦТВО КЛУБНОГО КОМПЛЕКСУ «SKY RIVER»

м. Київ, вул. Приозерна, 15, 16.

2016

ЗАВЕРШЕНО БУДІВНИЦТВО трьох СЕКЦІЙ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ «STATUS GRAD»

за адресою: м Київ, вул. Завальна, д. 10-Б, 10-В, 10-Г.

До 2014

Реконструкція будівлі школи №3 в місті Буча

Реконструкція будівлі Київського міського педагогічного університету ім. Б. Д Грінченка за адресою: вул. Воровського, 18/2 у Шевченківському районі м .. Київ.

Реконструкція з надбудовою державного «Інституту гігієни та медичної екології ім. А.Н. Морзеева НАМН України »за адресою: вул. Попудренка, 50 в Дніпровському районі м.Київ.

Капітальний ремонт державно установи. Рахункова палата України за адресою: вулиця Коцюбинського, 7 і сьомий в Шевченківському районі м. Києва

Капітальний ремонт ДНЗ № 691 за адресою: вул. Луначарського, 24-Б у Дніпровському районі м.Києва

Компанія неодноразово брала участь в благоустрою та реконструкції таких соціально важливих місць відпочинку як паркові зони, сквери, спортивні та дитячі майданчики, парк «Партизанської Слави» в Дарницькому районі
парк «Молодіжний» в Деснянському районі, паркова зона по проспекту Маяковського і площі Анкари
сквер по вул. Мартиросяна, паркова територія по вул. А. Ахматової, 43 в Дарницькому районі, територія зеленої зони по вул. міста Шалетт1, Дніпровського району сквер «Стародарницький 2» по вул. Алма-Атинській Дніпровського району м. Києва, сквер на вул. До Заслонова, з встановленням символічного знака закоханих Дарницького району м. Києва

Завершено будівництво багатоквартирного житлового будинку «ЗОЛОТИЙ ЛЕВ» за адресою: м
Київ, вул. Краснокутський, д.16.

Зв'яжіться з нами

×