• |
  • |
  • Знайомимо вас зі ще одним будинком житлового комплексу Рів’єра

Знайомимо вас зі ще одним будинком житлового комплексу Рів’єра

17/07/2019

Житловий комплекс «Рів’єра-3» - об'єднує бажання жити на природі з необхідністю завжди перебувати в гущі подій міста! Формула європейського житла, втілена в трьох будинках житлового комплексу – дає можливість придбати не тільки зручну квартиру в малоповерховій забудові, а також простору та безпечну прибудинкову територію. «Рів’єра-3» – це органічне продовження першого та другого будинків житлового комплексу «Рів’єра», які були введені в єксплуатацію в 2017 та 2018рр відповідно.

В ЖК «РІВ’ЄРА-3» ПЕРЕДБАЧЕНО ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ЖИТЕЛІВ

Справжній житловий комплекс комфорт-класу неможливо уявити без розвиненої інфраструктури, призначеної для дітей та підлітків. Компанія-забудовник Status Group подбала про дітей не менше, ніж про дорослих мешканців. Тут є все для щасливого дитинства і гідного майбутнього. Окрім дитячих майданчиків, гірок, стилізованих дерев'яних будиночків, гойдалок та пісочниць, на території комплексу присутня власна освітня інфраструктура, що дозволяє дітям вчитися більш активно, а батькам - не витрачати зайвий час на дорогу.

ДВІР ПІД ОХОРОНОЮ БЕЗ АВТОМОБІЛІВ – ЗАПОРУКА ВАШОЇ БЕЗПЕКИ

Безпечний двір прикрашений зеленими насадженнями з зонами для відпочинку та власною набережною у дворі – зроблять ваше життя ще приємнішим в ЖК «Рів’єра». Адже краса важлива не тільки в естетичному сенсі. Люди, яких оточують прекрасні речі, частіше перебувають у піднесеному настрої. А це позитивно впливає на весь спосіб життя.

ВИД З ВІКОН

Панорамні вікна комплексу виходять на річку Дніпро та прекрасно обладнану внутрішньодворову територію. Краєвиди столиці будуть радувати око цілий рік.

ФАСАД КОМПЛЕКСУ УНІКАЛЬНИЙ

Індивідуально опрацьований фасад відображає архітектуру сучасних європейських тенденцій. Досить буде ненадовго вийти з квартири в двір, щоб відчути настрій справжньої Рів’єри.

«Рів’єра-3» - складається з трьох послідовно пов’язаних між собою 10-поверхових секцій. Монолітно-каркасна технологія будівництва дає можливість втіленню різноманітних архітектурних рішень приміщень – від ергономічних квартир з терасами та затишних однокімнатних, до просторих трикімнатних квартир. Наявність власної соціальної інфраструктури в комплексі забезпечать високий рівень комфорту для мешканців.