• |
  • |
  • Купити квартиру біля метро в ЖК «Рів'єра» - розкіш доступна кожному

Купити квартиру біля метро в ЖК «Рів'єра» - розкіш доступна кожному

24/09/2018

У Києві здали ще один житловий комплекс високого класу «Рів'єра». Зручне місце розташування біля метро, хороша екологічна обстановка і розвинена власна інфраструктура забезпечують цьому житловому комплексу  особливе становище на ринку київської нерухомості. Те, що отримують покупці квартир в ЖК «Рів'єра», виходить далеко за рамки звичного поняття комфорту - це можливості, що дозволяють ефективніше витрачати свій час і витрачати його на те, що дійсно цінно.

Сучасний темп життя успішної людини має на увазі постійний цейтнот, і можливість розтягнути приємні миті, дозволити собі нікуди не поспішати здається істинної розкішшю. У житловому комплексі «Рів'єра» від девелоперської компанії Status Group ця розкіш - повсякденна норма життя. Покупцями квартир тут стають люди, які бажають придбати не просто квадратні метри, а особливість якості життя, яка передбачає доступність всіх необхідних послуг за рахунок грамотно реалізованої інфраструктури всередині житлового комплексу.

ЖК «Рів'єра» розташований в мікрорайоні Осокорки, в безпосередній близькості до метро. Це важлива перевага комплексу, але не єдине. З вікон квартир вигляд на Дніпро, прогулянкові зони проходять повз садка «Мандаринка», побудованого забудовником, також на території є магазини, аптеки, фітнес-центр і багато інших об'єктів розвиненою інфраструктури району. Їх зручне та близьке розташування відносно будинку дозволяють економити час, до того ж дорога до ділового центру столиці займає звідси мінімум часу.

Важливий момент для сім'ї з дітьми: у вас відпаде необхідність возити дитину в дитячий сад в інший район - гідний заклад дошкільної освіти знаходиться в пішої доступності на території ЖК. Саме це зіграло роль при виборі квартири для сім'ї Наталії та Віктора.

- «Дитина поміняла наш спосіб життя. Придбали квартиру тут заради дочки, в «Рив'єрі» все зовсім по-іншому. Дивишся на подвір'я, все сучасно, «під рукою», люди тут щасливі. Дуже подобається те, що прогулянки з дитиною не обмежуватимуться власним двором, можна гуляти по набережній або в парку. Ось купили велосипед - будемо кататися».


І правда, нові ігри і заняття спортом, розваги для всієї родини можна організовувати хоч кожен день, можливості для їх втілення є поруч з будинком. Пікніки, катання на роликах, активні ігри - все це можливо в упорядкованій території, що охороняється комплексу.

Про будівництво комплексу хочеться сказати окремо. Тут забудовник врахував бажання людей заощаджувати на комунальних витратах. Для цього були застосовані сучасні енергозберігаючі технології, завдяки яким жителі можуть істотно економити на обігріві своїх приміщень, раціонально витрачаючи кошти.

Всі квартири ЖК «Рів'єра» обладнані системою автономного газового опалення, а вікна, в тому числі і панорамні, засклені двокамерними енергозберігаючими склопакетами. Також виконано утеплення зовнішніх стін будинку 15 сантиметровим шаром мінеральної вати. Розуміння потреб своїх інвесторів і комплексний підхід до їх задоволення - це той шлях, який обрала для себе девелоперська компанія «STATUS GROUP».

З урахуванням збільшення зони комфорту будується і друга черга ЖК - «Рів'єра-2». Комплекс розташовується поруч з уже зведеної Рів'єрою, він відрізняється раціональними просторими плануваннями, передовий інженерією, високою якістю і надійністю.

ЖК «Рів'єра» - це житло для щасливого життя, він здатний економити сили, забезпечити якісний відпочинок, представляючи при цьому максимум можливостей для ефективного управління своїм часом. Зверніться до відділу продажів і купуйте квартиру, в якій кожен прожитий день буде безцінним.

Офіс продаж:
вул. Малоземельна, 75
+38 044 338 17 17
+38 068 958 07 07
+38 063 958 07 07
+38 066 958 07 07