Новини

З днем будівельника!

10/08/2019

Європейське житло за українською ціною!

30/07/2019

До 10 серпня житловий комплекс Рів'єра дає можливість купити готову квартиру від 80 кв. м за ціною інвестицій - 22 000 грн / кв. м!

Знайомимо вас зі ще одним будинком житлового комплексу Рів’єра

17/07/2019

Житловий комплекс «Рів’єра-3» - об'єднує бажання жити на природі з необхідністю завжди перебувати в гущі подій міста!

Зі святом Трійці!

16/06/2019

У це світле свято житловий комплекс Рів'єра бажає тільки найдобріших надій і душевного спокою! Нехай у вашому домі завжди буде тепло й затишно. Любові, уваги та турботи оточуючих! Спокою на душі, мирного неба, гармонії і радості!

Компанія-забудовник Статус Груп відкрила фонтан на набережній в ЖК Рів’єра!

10/06/2019

Компанія-забудовник Статус Груп відкрила фонтан на набережній в ЖК Рів’єра!

Забудовник Статус Груп невпинно працює над будівництвом соціальної інфраструктури в житлових комплексах компанії та благоустроєм території біля них, для підвищення якості життя мешканців. Голова наглядової ради одноіменної девелоперської компанії – Стріхарський…

9 червня в житловому комплексі «Рів’єра» відбудеться урочисте відкриття фонтану «на воді».

07/06/2019

9 червня 2019р. в Міжнародний день дружби в житловому комплексі «Рів’єра» відбудеться урочисте відкриття світлодинамічного фонтану «на воді».


Фонтан споруджено в затоці річки Дніпро, яка протікає в дворі 1 черги ЖК «Рів’єра», за ініціативи Андрія Стріхарського Голови наглядової ради компанії забудовника Status Group. Висота його центрального струменя досягає 12м., а діаметр фонтану…

Благоустрій озера Підбірна: надати життя озеру, покращивши мікрорайон Осокорки

24/05/2019

За підтримки компанії Статус Груп у Дарницькому районі м.Києва активно ведуться роботи з розчищення оз. Підбірна в приватному секторі на Осокорках.

ГОТОВІ КВАРТИРИ ЗА ЦІНОЮ ІНВЕСТИЦІЙ!

18/05/2019

У травні житловий комплекс Рів'єра дає унікальну можливість купити готові квартири за ціною інвестицій - 21 000грн / кв.м!

Зі святом Перемоги!

09/05/2019

Вітаємо з Днем Перемоги!

В це свято ми відчуваємо багато різних емоцій: радість, гордість, сум, смуток. Бажаємо кожній людині усвідомлення величезного щастя, мирного життя, від споглядання своїх рідних, від можливості рости і розвиватися у вільній країні. Ми перемогли, змогли і зробили. Будемо ж згуртованими, дружними і сильними завжди!

Детальніше

Зі святом Великодня!

27/04/2019

Житловий комплекс Рів'єра щиро вітає кожну українську родину зі світлим святом Воскресіння Господнього!
Бажаємо Вам добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність!

Передзвоніть мені