«STATUS GROUP» – генеральний партнер святкового концерту Pianoбой в Києві
https://zhk-riviera.com.ua/news-post/status-group-golovnij-sponsor-svyatkovogo-kontsertu-pianoboj-v-kiyevi/
Поділитись

«STATUS GROUP» – генеральний партнер святкового концерту Pianoбой в Києві

«STATUS GROUP», генеральний партнер концерту «Хісторі» від гурту Pianoбой, 8 березня 2020 року подарували грандіозний святковий концерт в Палаці Спорту в Києві.

Дмитро Шуров, український артист гурту Pianoбой, виступив з оригінальною програмою, світловим шоу та оксамитовим вокалом, створивши романтичний, незабутній і по-весняному яскравий настрій. У цей вечір улюблені та відомі пісні у супроводі оркестру стали неймовірним привітанням та подарунком для всіх присутніх.

«STATUS GROUP» сприяє розвитку молодіжної культури, підтримуючи культурні заходи, які наповнюють життя яскравими емоціями.

Усі гості заходу мали нагоду познайомитись ближче з інноваційним забудовником «STATUS GROUP», який будує багатофункціональні об’єкти нерухомості комфорт-, бізнес- та преміум-класу з повноцінною інфраструктурою, торговими та офісними площами, дитячими садочками, школами та спортивними стадіонами, зокрема з ЖК «Podil Plaza& Residence», ЖК «Olympic Park» та ЖК «Рів’єра».

Компанія впевнено реалізує найпрогресивніші ідеї будівництва, об’єднує інноваційні технології, культуру і стандарти, щоб забезпечити новий якісний рівень життя. Саме тому нерухомість від «STATUS GROUP» обирають люди, які мають високі вимоги до майбутнього житла.

«STATUS GROUP» – будуємо для вас щасливе майбутнє сьогодні!

×