На території ЖК “Рів’єра” з’явиться своя школа
https://zhk-riviera.com.ua/news-post/riv-era-buduye-svoyu-shkolu/
Поділитись

На території ЖК “Рів’єра” з’явиться своя школа

Рів’єра будує свою школу!

На території ЖК “Рів’єра” з’явиться своя школа

Ідея побудувати приватну школу виникла не випадково. Адже загальноосвітні державні установи в умовах сучасних викликів стрімко втрачають довіру суспільства. І однією з основних причин стало те, що більшість шкіл приречені на виживання, позбавлені необхідних технічних умов, зокрема, для дітей з особливостями розвитку. Поки жваво обговорюються питання шкільної освіти, ми вирішили перейти від слів до діла – і на території житлового комплексу Рів’єра побудувати приватну загальноосвітню школу першого ступеню навчання (1-4класи ) на 215-225 місць, яка б відповідала всім вимогам сучасності, де б діти почувалися вільно й мали змогу отримати якісну й конкурентоспроможну освіту в комфортних умовах!

Школа матиме 14 класних кімнат, де буде можливість кожній дитині приділити максимальну увагу. Для занять спортом передбачено універсальний спортзал загальною площею близько 200 м2, з тренерською, окремим приміщенням для спортивного знаряддя та дитячою роздягальнею . Свої творчі здібності діти зможуть виявляти в сучасно обладнаній актовій залі, розрахованій на 99 глядачів. Ми передбачили також спеціальні кімнати для маленьких артистів (артистична, інвентарна, костюмерна). Для своєчасного харчування – простора зала-столова на 66 місць з кухнею повного циклу. Окремі кабінети для директора, вчителів і методистів. Також буде облаштовано сучасний кабінет для медичного працівника.

Ми намагаємося зробити все можливе, щоб школа в ЖК «Рів’єра» стала не просто затишною будівлею, в якій опановують знання. Це буде місце, де кожен з учнів в комфортних умовах зможе реалізувати себе як особистість, виявити свої творчі здібності і таланти та якісно відпочити.

×