Секція 3 приміщення 102,17 кв м
https://zhk-riviera.com.ua/commerce/sektsiya-3-primishhennya-102-17-kv-m/
Поділитись

Житловий комплекс «Рів’єра — 3» об’єднує бажання жити на природі з необхідністю завжди перебувати в гущі подій міста!

Формула європейського житла , втілена в трьох будинках житлового комплексу, дає можливість придбати не тільки зручну квартиру в малоповерховій забудові , а також отримати впорядковану та безпечну прибудинкову територію. 

«Рів’єра—3» —  це органічне продовження першого та другого будинків житлового комплексу «Рів’єра». 

«Рів’єра-3»  — це простір щасливого дитинства.

Справжній житловий комплекс комфорт-класу неможливо уявити без розвиненої інфраструктури,призначеної для дітей та підлітків. Компанія забудовник «Status Group» подбала про дітей не менше , ніж про дорослих мешканців. Тут є все для щасливого дитинства і гідного майбутнього. Окрім дитячих майданчиків, гірок, стилізованих дерев’яних будиночків, гойдалок та пісочниць, на території комплексу присутня власна освітня інфраструктура, що дозволяє дітям вчитися більш активно, а батькам – не витрачати зайвий час на дорогу.

Безпечний двір прикрашений зеленим насадженням з зонами для відпочинку та власною набережною у дворі – зроблять ваше життя ще приємнішим в ЖК «Рів’єра». Адже краса важлива не тільки в естетичному сенсі. Люди, яких оточують прекрасні речі, частіше перебувають у піднесеному настрої. А це позитивно впливає на весь спосіб життя.

Панорамні вікна комплексу виходять на річку Дніпро та прекрасну обладнану набережну.

Краєвиди із вікон будуть радувати око цілий рік. Індивідуально опрацьований фасад відображає архітектуру сучасних європейських тенденцій. Досить буде ненадовго вийти з квартири в двір, щоб відчути настрій справжньої Рів’єри. «Рів’єра — 3» складається з трьох послідовно пов’язаних між собою 10-ти поверхових секцій.

Монолітно-каркасна технологія будівництва дає можливість втіленню різноманітних архітектурних рішень квартир: від ергономічних квартир з терасами та затишних днокімнатних, до просторих трикімнатних квартир. Наявність власної соціальної інфраструктури в комплексі забезпечить високий рівень комфорту для мешканців.

  • статус : будується
  • термін введення в експлуатацію : здача 4 кв 2020 року
  • кількість поверхів : 10
  • кількість секцій : 3
  • кількість квартир : 154
  • стіни : газоблок
  • технологія будівництва : монолітно-каркасна конструкція
  • тип опалення : дахова газова котельня
  • утеплення : мінеральна вата
×