Статус Груп традиційно відкрила ялинку на Осокорках

26/12/2018

На заході найтеплішими, щирими і сердечними побажаннями дітей і їх батьків привітали: в.о.голови адміністрації Дарницького району Петро Захарченко, Голова наглядової ради компанії Status Group Андрій Стріхарскій, Керівник комітету органів самоврядування району "Осокорська садиба" Тетяна Чуйко, Начальник управління освіти Дніпровського району м.Києва Наталія Іванина.


На святі, крім традиційних Діда Мороза та Снігуроньки, дітей розважали аніматори. Кожна дитина грала з ними в ігри, брала участь в конкурсах, діти водили хоровод навколо ялинки. Свято подарувало їм масу гарного настрою і незабутні враження.Мікрорайон Осокорки щільно заселений однак, не облаштований дитячими розважальними та культурними центрами для дозвілля. У зв'язку з цим, вже традиційно, для жителів Осокорків, Андрій Стріхарскій, Глава компанії Статус Груп, на території нового житлового комплексу «Рів'єра», влаштовує свято з конкурсами, іграми та подарунками. Цього року від організатора свята девелоперської компанії Статус Груп, діти отримали крім солодощів те, про що мріяли - квитки до цирку.«Ми організовуємо це щороку, і вважаємо, що це правильна традиція вітати всіх дітей напередодні Нового року. Завдяки цьому торжеству кожна дитина може пограти зі Снігуркою, поводити хоровод біля ялинки, загадати бажання у Діда Мороза на колінах, а після веселощів діти отримують свої подарунки », - сказав Андрій Стріхарскій.Девелоперська компанія Статус Груп займає активну соціальну позицію, і є єдиною компанією, яка розвиває інфраструктуру на Осокорках. Місцеві жителі вдячні Андрію Петровичу за небайдуже ставлення до потреб району і до розвитку умов для життя підростаючого покоління. За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району та благодійність Глава наглядової ради компанії Статус Груп, Андрій Сріхарскій отримав подяку від в.о. голови Дарницького району П.П. Захарченко і від місцевого органу самоврядування Т.Н. Чуйко.
«Тут були кущі і пустир, а зараз на цьому місці компанія Статус Груп звела прекрасний житловий комплекс з вбудованим дитячим садом» - сказала керівник комітету органів самоврядування району «Осокорская садиба» Тетяна Чуйко.На сьогоднішній день компанія Статус Груп розпочала будівництво сучасної школи на території ЖК «Рів'єра». За словами Андрія Стріхарского, вона буде затребуваною і зручною не тільки для тих, хто придбав квартиру в даному житловому комплексі, а й для мешканців усього мікрорайону, які зараз змушені шукати освітні установи для своїх дітей далеко від будинку.
Девелоперська компанія Статус Груп, будує якісні житлові комплекси з власною інфраструктурою, до якої входять дитячі дошкільні і освітні установи, а також соціальні об'єкти.