• |
  • Компанія "СТАТУС ГРУП" встановлює нові вікна в столичному інтернаті

Компанія "СТАТУС ГРУП" встановлює нові вікна в столичному інтернаті

22/12/2017

Компанія "СТАТУС ГРУП" привітала вихованців школи-інтернату №10. Учні отримали не тільки солодкі подарунки та канцтовари, а й сертифікат на нові вікна в одному з кабінетів.

На новорічне свято в інтернат приїхали співробітники і глава правління компанії "СТАТУС ГРУП" Андрій Стріхарський. "Сьогодні подарунки отримали не лише діти, а й я. Мені дуже приємно бачити щирі посмішки дітей та їх радість. Саме тому я привіз на свято і свого сина - хочеться, щоб він з дитинства займався благодійністю", - зізнався Андрій Стріхарський.

Нові металопластикові вікна встановлять в інтернаті під час канікул. "Дуже важливо пам'ятати про те, що солодощі та канцтовари - задоволення короткострокове, а ось облаштування кабінету поліпшить умови, в яких навчаються діти", - розповів Андрій Стріхарський.

Навчальний заклад знаходиться в Дарницькому районі Києва, саме тут "СТАТУС ГРУП" будує більшість своїх об'єктів. Так, на "Осокорках" вже кілька років сяє вогнями ЖК "Статус Град", а житловий комплекс "Рів'єра" на станції метро "Славутич" вже відкрив двері для нових мешканців.