• (044)338-17-17

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «РІВ'ЄРА»

Це той комплекс, який втілює формулу європейського житла: - зручна квартира в малоповерховій забудові; - простора і безпечна прибудинкова територія без доступу паркування автомобілів, тому можна бути спокійним за своїх дітей. Комплекс розташований біля затоки Дніпра.

Зелена зона прибудинкової території ЖК «Рів'єра» має власну набережну для відпочинку та прогулянок біля озера зі спортивним та дитячим майданчиком. Житловий комплекс «Рів'єра» складається з двох черг будівництва, де більшість квартир зорієнтовано на мальовничі види Дніпра. Різноманітні рішення планувань - від затишних однокімнатних до просторих трикімнатних квартир надають покупцю широкий вибір.

Наземна парковка для автомобілів розташована поруч з будинком для комфорту майбутніх мешканців. На нижніх поверхах комплексу розмістяться об’єкти соціальної інфраструктури та дитячий садочок.

Створити будинок, який відповідає сучасним вимогам надійності та безпеки, зробити його гарним і зручним - це те завдання, яке поставила перед собою компанія «СТАТУС ГРУП» Архітектура ЖК "Рів’єра" витримана в сучасних європейських тенденціях. Набережна органічно вписується в ландшафт паркової зони та вдало підкреслює архітектуру комплексу. Альтанки на озері створюють затишну атмосферу.

Автором концепції фасадів та благоустрою житлового комплексу є український архітектор Куцало Олексій .

Передзвоніть мені