• (044)338-17-17

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РІВ'ЄРА I

Конструктивна схема будівлі: 

фундамент – монолітна залізобетонна плита, ростверк на палях, стіни цоколю – збірні залізобетонні, каркас будинку – цегляний з збірними перекриттями.

Стіни: 

зовнішні – газобетон 250 мм (блоки «Аерок»); внутрішні і міжквартирні – з керамічної цегли товщиною 250 мм; перегородки міжкімнатні – газобетон 100 мм; у санвузлах – з керамічної цегли товщиною 120 мм.

Фасад: 

оздоблення фасаду – мінеральний утеплювач 150 мм та система мокрого фасаду.

Перекриття: 

збірні залізобетонні плити, товщиною 220 мм; висота житлових поверхів 3.00 метрів (від підлоги до підлоги), в чистовому варіанті – 2.70 м.

Покрівля: 

плоска, вентильована не експлуатована з внутрішнім водовідведенням; наявність захисту від блискавки проектом передбачена.

Характеристика протипожежних заходів: 

сходові клітини Н-1; освітлення сходової клітини природнє, в нічний час – електричне; протипожежне водопостачання – на кожному поверсі; система протипожежної автоматики.

Кількість ліфтів: 

проектом передбачено один ліфт на секцію; вантажність – 630 кг.

Заповнення прорізів: 

вхідні двері до будинку – металеві, протиударні з домофоном; внутрішні двері до квартир – металеві, протиударні; вікна та лоджії в квартирах – металопластикові, теплозберігаючі з подвійним склопакетом;

Внутрішні опоряджувальні роботи в квартирах: 

перегородки; система опалення з сучасними радіаторами; лічильники електро та холодної води (встановлюється в загальному коридорі); електропроводка в квартири з автоматом (без розводки від розподільчої коробки); вікна – двокамерний склопакет.

Телефон, телебачення, радіо: 

підведення мереж телефону, телебачення та радіо здійснюється до щитів, розміщення на поверхах в загальних коридорах.

Системи опалення та гарячого водопостачання: 

згідно технічних умов від індивідуальних двоконтурних газових опалювальних котлів; Внутрішнє будинкове опалення за допомогою газових котлів (встановлені на 1-му поверсі); опалювальні прилади – сталеві сучасні радіатори.

Системи холодного водопостачання та водовідведення: 

будинку централізована, згідно технічних умов від мереж Київводоканалу з укладанням зовнішніх труб; гаряче водопостачання від індивідуальних двоконтурних газових опалювальних котлів.

Система вентиляції: 

поквартирна з природнім спонуканням (з/б вентблоки).

Місця загального користування: 

підлога, стіни та стеля вестибюлю, коридорів, сходових кліток, тамбурів здійснюється в сучасному повному комплексі опоряджувальних робіт затвердженого проекту.

Благоустрій: 

зовнішнє освітлення – згідно проекту; дороги, проїзди – асфальтобетонне покриття; тротуари, доріжки – ФЕМ; передбачено майданчики для відпочинку, дитячі ігрові, для господарських цілей та гостьові для тимчасового паркування транспортних засобів;

До уваги! 

У процесі будівництва Замовник залишає за собою право вносити окремі зміни проектно-технологічних рішень житлового будинку, які не погіршують експлуатаційних, естетичних якостей та санітарних норм. Забороняється самостійно демонтувати транзитні мережі, вентиляційні блоки та будівельні конструкції.

Передзвоніть мені