• (044)338-17-17

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РІВ'ЄРА II

Конструктивна схема будівлі:

Фундамент – монолітна залізобетонна плита, ростверк на палях, стіни цоколю – збірні залізобетонні, каркас будинку – монолитно-каркасна конструкція.

Стіни:
зовнішні – газобетон 250 мм (блоки «Аерок»); внутрішні і міжквартирні – з газобетон 250 мм; перегородки міжкімнатні – газобетон 100 мм; у санвузлах – з газобетон з гідроізоляцією товщиною 100 мм.

Фасад:
оздоблення фасаду – мінеральний утеплювач 150 мм та система мокрого фасаду.

Перекриття:
суцільнолита залізобетонна плита товщиною 200 мм; висота житлових поверхів 3.00 метрів (від підлоги до підлоги), в чистовому варіанті – 2.70 м.

Покрівля:
пласка, вентильована не експлуатована з внутрішнім водовідведенням; наявність захисту від блискавки проектом передбачена.

Характеристика протипожежних заходів:
сходові клітини Н-1; освітлення сходової клітини природнє, в нічний час – електричне; протипожежне водопостачання – на кожному поверсі; система протипожежної автоматики.

Ліфти:
вантажність – 630 кг.

Заповнення прорізів:
вхідні двері до будинку – металеві, протиударні з домофоном; внутрішні двері до квартир – металеві , протиударні з панелями МДФ  ; вікна та лоджії в квартирах – металопластикові, теплозберігаючі з подвійним склопакетом;

Внутрішні опоряджувальні роботи в квартирах:
перегородки; система опалення (індивідуальний двоконтурний газовий котел) з сучасними радіаторами; лічильники електро та холодної води (встановлюється в загальному коридорі); електропроводка в квартири з автоматом (без розводки від розподільчої коробки); вікна – двокамерний склопакет.

Телефон, телебачення, радіо:
підведення мереж телефону, телебачення та радіо здійснюється до щитів, розміщення на поверхах в загальних коридорах.

Системи холодного водопостачання та водовідведення:
будинку централізована, згідно технічних умов від мереж Київводоканалу з укладанням зовнішніх труб; гаряче водопостачання від індивідуальних двоконтурних газових опалювальних котлів.

Система вентиляції:
поквартирна з природнім спонуканням (з/б вентблоки).

Місця загального користування:
опалення електроконвектор, підлога, стіни та стеля вестибюлю, коридорів, сходових кліток, тамбурів здійснюється в сучасному повному комплексі опоряджувальних робіт затвердженого проекту.

Комерційна нерухомість:
опалення централізоване з сучасними радіаторами (загально-будинковий газовий котел), система вентиляції, водопостачання, електропостачання, каналізація, металеві вхідні двері, металопластикові вікна.

Благоустрій:
зовнішнє освітлення – згідно проекту;  дороги, проїзди – асфальтобетонне покриття; тротуари, доріжки – ФЕМ; передбачено майданчики для відпочинку, дитячі ігрові, для господарських цілей та гостьові для тимчасового паркування транспортних засобів;

До уваги! 

У процесі будівництва Замовник залишає за собою право вносити окремі зміни проектно-технологічних рішень житлового будинку, які не погіршують експлуатаційних, естетичних якостей та санітарних норм. Забороняється самостійно демонтувати транзитні мережі, вентиляційні блоки та будівельні конструкції.

Передзвоніть мені