• (044)338-17-17

ІНФРАСТРУКТУРА

Інфраструктура комплексу - все для комфортного життя

Внутрішній двір

Упорядкований двір з обладнаними дитячим ігровим та спортивним майданчиками, квітниками і місцями відпочинку. Двір закритий від нерегульованого автомобільного руху і відданий під можливість ігор з дітьми.

v2

Набережна житлового комлексу «Рів'єра»

Щасливі мешканці комплексу мають унікальну змогу, після виснажливого трудового дня, зустрітися з близькими на березі озера. Відчуваючи спокій і умиротворення, прогулятися по пішохідній набережній, такій не схожій на інші. Тихо плескає вода, світить західне сонце, а легкий вітерець розвиває волосся. І все це тут, біля самого порогу вашої оселі - на набережній ЖК «Рів'єра».

v9

Дитячий садочок

Усього кілька хвилин потрібно батькам, щоб відвести своїх малюків в затишний дитячий садочок «Мандаринка», який розмістився в 4 секції будинку. Обладнаний ігровий майданчик, світлі і просторі приміщення для навчання та відпочинку малечі, музикальний та спортивний зали – все зроблено з любов’ю і у відповідності до сучасних вимог, щоб діти мали простір для розвитку. А новітні методики та професійні викладачі допомагають розкрити потенціал кожної дитини.

v7

Комерційні приміщення

На перших поверхах комплексу розмістились магазини, кафе, стоматологія, аптека, салони краси та інші об'єкти інфраструктури.

v5

Передзвоніть мені