Відкриття міжнародної школи-дитячого садка в ЖК «Рів'єра»

19.06.2017

Відкриття міжнародної школи-дитячого садка в ЖК «Рів'єра»

«Статус Груп» підносить новоселам ЖК «Рів'єра» приємний сюрприз: 1 вересня в комплексі відкривається міжнародна школа-дитячий садок «Мандаринка».

Завдяки спільним зусиллям забудовника «Статус Груп» і керівництву школи раннього розвитку «Мандаринка», стало можливим розробити і втілити в життя проект міжнародної школи-дитячого садка. Вперше в Україні, для діток 3-х - 12-ти років, буде запропонована Міжнародна програма українською та англійською мовою. Її мета - підготувати малят до самостійного успішного життя, виростити активних, цілеспрямованих, бажаючих вчитися, поважаючих себе і один одного громадян світу.

Детальну інформацію про програму навчання, а також про записи в групи дитячого садка і в 1-й клас можна дізнатися на сайті школи-саду http://mandarinka.com.ua і по телефону (044) 209-05-14.

Особливо приємно, що відкриття школи-саду збігається зі здачею першої черги будівництва ЖК «Рів'єра», і новоселам не доведеться чекати обіцяного, як у приказці. Це говорить про високий ступінь відповідальності забудовника і його турботі про своїх великих і маленьких покупців.

«Статус Груп» - соціально активна компанія, яка бере участь в благодійних заходах, бере активну участь в підтримці спортсменів і в культурному розвитку суспільства.

Головні пріоритети компанії:

• гарантія виконання взятих зобов'язань;

• відповідність запланованих  і фактичних термінів будівництва;

• надійне партнерство і довірче співробітництво;

• будівництво будинків з урахуванням потреб майбутніх власників квартир.

Тому для компанії було важливо виконати свою обіцянку і забезпечити найменших мешканців ЖК «Рів'єра» сучасним і комфортним простором для розвитку.

shkola rannego razvitiya mandarinka2