• (044)338-17-17

Соціальні заходи

Забудовник STATUS GROUP проводив прибирання території біля ЖК «Рів’єра»

За традицією, в чистий четвер, забудовник STATUS GROUP проводив прибирання території біля ЖК «Рів’єра». Було докладено всі зусилля для того, щоб не тільки в комплексі, але й навколо все засяяло чистотою напередодні Великодня. Був наведений порядок вздовж річки Підбірна, поруч з виходом з метро Славутич, на прилеглих вулицях та тротуарах біля ЖК «Рів’єра».

Status Group допомагає дітям знайти шлях до успіху!

24 березня на базі спортивного клубу «Сильна нація» пройшли відкриті дитячі змагання. Ми і в цей раз не залишилися в стороні і підтримали маленьких спортсменів.

Комфортні умови для проживання від Status Group

Забудовник Status Group завжди опікувався створенням комфортних умов для проживання, особливо сімей з дітьми. Тому на його об'єктах особлива увага приділяється оздобленню дитячих майданчиків, благоустрою та озеленінню.

Компанія СТАТУС ГРУП подарувала дитячому будинку теплові лічильники

Девелоперська компанія СТАТУС ГРУП подарувала лічильники тепла дитячому будинку сімейного типу, який знаходиться в Дарницькому районі Києва.

Компанія "СТАТУС ГРУП" встановлює нові вікна в столичному інтернаті

Компанія "СТАТУС ГРУП" привітала вихованців школи-інтернату №10. Учні отримали не тільки солодкі подарунки та канцтовари, а й сертифікат на нові вікна в одному з кабінетів.

Суботник з благоустрію прилеглої території ЖК "Рів'єра"

11 листопада 2017 року пройшов суботник з благоустрію прилеглої території Житлового Комплексу "Рів'єра"